Kúpiť bežiaci pás – e-shop

Sprievodca výberom
bežiacich pásov


Bežiaci pás  >  Čo je to bežiaci trenažér

Bežiaci trenažér

Bežiaci trenažér je moderný a obľúbený fitness stroj. Prečo si trenažér behanie kupuje čím ďalej viac športovcov aj domov?

  • môžete na ňom behať bez problémov doma, bežiaci trenažér kúpite už za menej ako 200 EUR
  • absolútnou novinkou sú bežecké pásy so simuláciou nordic walkingu (severská chôdza) a behu na lyžiach
  • aktuálne je na trhu aj rad trenažérov prepojiteľných s tabletom

Bežiaci trenažér je veľmi používaný fitness trenažér. Je to simulátor behu, ktorý možno používať doma bez ohľadu na počasie. Potrebujete len dostatok miesta a chuti do trénovania.

Simuluje prirodzený ľudský pohyb, od rekreačne, cez intenzívnu chôdzu až po ostrý beh po rovine, z kopca aj do kopca. Slúži tiež pri rehabilitácii, napríklad po srdcových ochoreniach, kedy lekár odporučí chôdzu alebo pre zvýšenie fyzickej kondície a chudnutie.

Domáce bežiace trenažéry

Nízka cena a overená kvalita pre fitness behanie. Pre domáce posilňovne aj fitka sú jedným z najpredávanejším strojov na schudnutie a zlepšenie fyzickej kondície. Hodí sa tiež pre rehabilitačnú chôdzu pre rekonvalescentov.

Profesionálne bežiace trenažéry

Do posilňovní a fitnescentier sa predávajú vybavenejšie a odolnejšie bežiace trenažéry so servisom a predĺženou zárukou. Vynikajú výbavou - počítačom s mnohými funkciami, meraním tepovej frekvencie. Nové výrobky majú aj simulátor nordic walkingu a behu na lyžiach.

Vyberte si overený a kvalitný bežiací pás v internetovom obchode

 

Zdieľajte článok


Odporúčame bežiace pásy


Novinky

Bežecký pás a jeho účinky

Behanie, prípadne rýchla chôdza, je mimoriadne prospešná pre zdravie. Nemusíte behať vonku, ale v pohodlí domova a za akéhokoľvek počasia. Ako vám bežiaci pás prospeje?

Je lepšie behať na páse, alebo vonku?

Tým, či je účinnejšie behanie vonku, alebo na bežeckom páse, sa zaoberá niekoľko vedeckých štúdií. Zaujíma vás, k akým záverom dospeli odborníci? 

všetky novinky